Loading…

Contact

+31 6 1358 8739 m.peeters@kcpk.nl

Maja Peeters

Eindproducten

+31 6 53 73 12 21 a.hooimeijer@kcpk.nl

Arie Hooimeijer

Directeur

+31 6 47 04 70 24 m.adriaanse@bumaga.nl

Michiel Adriaanse

Programmacoördinator Vezelgrondstoffen

026-3653515 m.jochems@bumaga.nl

Moreno Jochems

Projectmedewerker Technologie en Procesvoering

+31 6 16 62 99 67 c.vanwijck@kcpk.nl

Casper van Wijck

Projectleider Technologie en Procesvoering

+31 6 5888 6235 n.seugling@bumaga.nl

Nadeche Seugling

Partnerplatform

026-3653515 c.bouwman@kcpk.nl

Cissy Bouwman

Financieel-Administratief medewerkster
KCPK / Bumaga is gevestigd in ‘Lorentz Ondernemerscentrum’ in Arnhem:
IJsselburcht 3, 6825 BS Arnhem
Telefoon: 026-3653515
e-mail: info@kcpk.nl